سرآغاز شیفر

سال:1912 محل:شهر Fort Madison ایالت Iowa والتر شیفر (Walter A.Sheaffer ) موفق به دستیابی به ایده­ی بزرگ سازوکار انباشتن جوهر در قلم با استفاده از سیستم اهرمی شد و با خرج تمام پس­انداز زندگی خود، شرکت W.A.Sheaffer را تاسیس کرد. محل فیزیکی شرکت، اتاق­ پشتی محقر مغازه­ی جواهر­فروشی آقای شیفر است. اما افق­ دید شرکت به هیچ­وجه حقیرانه و کوچک نیست. حدود یک قرن بعد، ما نسل اندر نسل ارائه دهنده ی نوشت افزار خوش استیل، نوگرایانه و قابل اعتماد هستیم.

   خودکار و قلم Sheaffer

این قلم­ها در اقصی نقاط جهان مورد استفاده­  مشتریان باوفا و متنوع که کلاس و ظرافت را تحسین می­کنند،قرار می­گیرند. ما به گذشته نوستالژیک نظر داریم. زمانی که زندگی ساده­تر بود و در آن چشم ­درچشم شدن و فشردن دست معیار بود. ما به آینده­ی سرشار خود می­نگریم و در این دنیای مملو از تکنولوژی، مد در ارتباط نوشتاری را از نو تعریف خواهیم کرد. هرکدام از شما امضایی منحصر­به ­فرد دارید و شیفر به شما این قدرت را می­دهد تا آن را همانگونه که هست به دنیا نشان دهید.

  •  1913

شیفر با تنها هفت نفر در اتاق کوچک پشت جواهرفروشی در شهر Fort Maddison ایالت Iowa شروع به کارمی­کند.

  • 1945

وزیر امور­خارجه James F. Byrens، با یک قلم شیفر کاغذی را امضا می­کند که سازمان­ ملل­ متحد را به وجود می­آورد.

 1961

یکی از متخصصان شیفر، خودکار سرتوپی(ball point) با دقت تغییرات 0.000211 بر هر اینچ را طراحی کرده و مونتاژ می­کند.

سال 2013 سالگرد مهمی برای قلم شیفر است. صد سال از تولد این شرکت تولید نوشت­افزار باکیفیت می­گذرد. در روز 16 می 1913 بود که شرکت شیفر با بودجه ای معادل 35000 دلار در شهر Fort Maddison ایالت Iowa تاسیس شد. موسس آن والتر شیفر مردی موقر و فروتن بود که ایده ای را پروراند و آن را آزمایش کرد. سپس تمام پس انداز زندگی­اش را وقف آن ساخت و با غلبه بر تمام مشکلات، یکی از محترم­ترین و باافتخار ترین نهادهای جهان را تشکیل داد. اختراع خودنویس با سیستم پرشونده اهرمی در سال 1907 بود که رویایی را در ذهن والتر شیفر ایجاد کرد و شرکت شیفر را به این جایگاه رفیع در صنعت نوشت­افزار رسانید. شاید والتر نمی دانست که شرکت هم اسمش طی صد سال آینده تبدیل به سمبلی جهانی از کیفیت، ظرافت و نوآوری خواهد شد.

در سالهای اولیه، شرکت شیفر مورد توجه آمریکا و دیگر کشورهای سرتاسر جهان قرار گرفت. پس از اختراع خودنویس با سیستم پرشونده اهرمی، شرکت در راستای ارضاء میل به نوآوری و کیفیتش، مدل­هایی جدید، تغییرپیدا کرده و بهبود­یافته ارائه کرد. می توان از مدل­های جوهر Sheaffer® Skrip® در سال 1922(که امروزه همچنان استفاده می­شوند)، خودنویس دولبه ی FEATHERTOUCH® در سال 1931، بطری جوهر TOP-WELL® در سال 1933، مکانیسم پرشونده­ی مماس در سال 1949 و مدل معروف جواهرنشان و میناکاری شده در سال 1959، به عنوان مثال نام برد.

نوشت افزار منحصر بفرد شیفر امروزه همچنان توسط متخصصان این صنعت محترم برشمرده و استفاده می­شوند. تمام این پیشرفت­ها و بهبودها توسط شرکت شیفر انجام شده است. تا پنجاهمین سال تاسیس شرکت، برند شیفر به خوبی شناخته شده است و در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته و محترم شمرده می­شود.

خودکار و قلم Sheaffer

شرکت شیفر جزء برترین شرکت­های مترقی در تولید محصولات نوگرایانه است که همگام با رشد سلیقه­ی مصرف کنندگان، آن را به نحو احسن تغییر می­دهد. شهرت شرکت مدیون طرح­های کلاسیک و بدون­تاریخ­مصرف خود و همچنین استفاده از بهترین لعاب­ها ، عرضه ی نسخه­های مخصوص و با کیفیت از مدل­های معروف شرکت و استفاده از بهترین جوهرها و قطعات است. این شهرت با عرضه­ی لوگوی “White Dot®” در سال 1924 تثبیت شد. امروزه نقش این لوگو بر نوشت­افزار تولید شرکت شیفر، سمبلی محترم و جهانی از کیفیت و برتری است.

در طول سال­ها تولیدات مهم شرکت شامل مدل­های Balance® در سال 1929، TRIUMPH® در سال 1942 که غلافی جدید برای نوک قلم داشت، SNORKEL® در سال 1952 و LADY SHEAFFER® در سال 1958 که با وجود لعاب و نقش­های شیک و زنانه، میان خانم­ها محبوب بود، می شود.

در اواخر قرن بیستم، شیفر بعضی از مدل­های کلاسیک و محترم خود را بازمعرفی کرد که شامل مدل­های Sheaffer Legacy® کلکسیونی مبنی بر خط تولید آن در سال 1950، مدل PFM، Balance® کلکسیونی که از مواد اولیه مدرن و طراحی تکنولوژیک بهره می­برد و بازسازی آن یادآور گستره­ی وسیع این مدل در اواخر دهه 20 میلادی است،می­شد. شرکت شیفر همچنین محصولات جدیدی معرفی کرد که به سرعت مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. این محصولات شامل مدل­های سری Targa تولیدSheaffer® در سال 1976، سری Connaisseur® در سال 1985 و سری Prelude® در سال 1996 می­شود.

در سال­های اخیر شیفر مدل­های جدیدی معرفی کرده تا نظر مشتریان با شخصیت­ها، جنسیت­ها، استیل­ها و سنین مختلف را جلب کند، در حالیکه همواره سعی داشته ارزش­ها و ایده­آل­های اصلی شرکت را حفظ کند.

خودکار و قلم Sheaffer

در سال 2010، مدل Sheaffer® Intensity® با طراحی بی­نظیر و فرم باریک خود در لعاب­ها و رویه­های به­روز، معرفی شد. جنس فلزی گرانبها، رویه ظریف و طراحی بی­نظیر مدل Sheaffer® Prelude® سری امضادار مخصوص که در سال 2012 معرفی شد حاصل خلاقیت ومهندسی دقیق آمریکایی است. این سری از چهار مدل به روز تشکیل شده است. مدل نوشت افزار لوکس مدل Ferrari®، معرفی شده در سال 2012، که ارزش­ها و ویژگی­های ماشین Scuderia Ferrari را در خود به ودیعه دارد و همچنین از کیفیت و برتری همیشگی شرکت شیفر برخوردار است. مدل SagarisTM، در سال 2012 معرفی شد و از سری محبوب و کلاسیک Triumph® الهام گرفته شده­ است و طراحی کلاسیک و بدون­تاریخ­مصرف مخصوص نوشت­افزار شیفر را در خود جای داده است. مدل TaranisTM طراحی شده توسط یکی از مشهور­ترین آرشیتکت ­های ایالات­ متحده، در سال 2013 معرفی شد و از روی خدای رعدوبرق در فرهنگ سلتی نامگذاری گردید و ودیعه دار استیلی ظریف، قدرتمند و آیرودینامیک است.

خودکار و قلم Sheaffer

از مدل­های آوانگارد و مدرن تا کلاسیک­های افتخارآمیز تاریخ، شرکت شیفر همواره بهترین نوشت­افزار را برای پوشش همه­ی سلیقه­ها و مناسب برای همه­ی موقعیت­ها ارائه داده است. با دسترسی در بیش از 100 کشور جهان، شرکت شیفر همچنان به تعهد خود در قبال تولید با بهترین کیفیت و ارائه­ی بهترین خدمات وفادار است، تا نیازهای مشتریان امروز و آینده را به بهترین شکل تامین کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *