پیر کاردین، یک طراح مد فرانسوی است که بیشتر بخاطر طرح­های هندسی آوانگاردش شناخته شده است.او با بکارگیری لباس­های تونیک زبر، عینک خلبانی و کلاهخود، مد لباس فضانوردی را در دهه شصت به راه انداخت.کاردین با گسترش کار خود به صنعت اتومبیل در اوایل دهه­ی هفتاد، طراحی داخلی ماشین ماهیچه ای haute couture را بر عهده گرفت.

خودکار پیرگاردین pierrecardin

او حالا صاحب هتل­ ها و رستوران­های زنجیره­ای ماکسیم است. کاردین در سال 1950 دیور (Dior) را ترک کرد تا شرکت خود را تاسیس کند. او از طراحی لباس برای کارهای نمایشی شروع کرد و کم­کم مشتری­های زیادی دست و پا کرد. کریستین دیور یک دسته گل رز به نشانه­ ی تبریک برای کاردین فرستاد و علاوه بر این به نشانه­ ی تشویق و دلگرمی، مشتری­ های اضافه ­ی خود را به سمت برند نوپای کاردین هدایت کرد.یکی از پرسود ترین فعالیت­های اقتصادی پیر کاردین در میان شاخه­ های گوناگون فعالیت شرکت، قلم­های پیر کاردین است.

خودکار پیرگاردین pierrecardin

قلم­های پیر کاردین ترکیبی از کیفیت فوق­العاده و زیبایی بدون­زمان است.کیفیت جهانی، طراحی فراگیر و گزینه­های متعدد این برند خوش­استیل، آن را تبدیل به یک همراه با­ارزش با عمری طولانی کرده است.برند پیر کاردین ترکیبی از طراحی و برتری است.

خودکار پیرگاردین pierrecardin

شرکت خصوصی محدود به سهام Flair، حقوق پیرکاردین را در هند به عهده گرفته است.